Opinions


Od ponad 30 lat nagrywam albumy i pojedyncze utwory w różnych studiach w całej Polsce i nigdy wcześniej nie byłem tak bardzo zadowolony z brzmienia nagrywanych instrumentów, a przede wszystkim bębnów. Doskonała praca realizatorska i super podejście producenckie sprawia, że nie mam ochoty pracować w żadnym innym miejscu niż PERLAZZA STUDIO. Tutaj nie ma co gadać... tu trzeba nagrywać!


Z Perłą nagrywaliśmy naszą pierwszą płytę „ Terroromans” i jeśli zdołał okiełznać trzech młodych wariatów na tyle, żeby ta płyta wyszła i zrobiła jakieś zamieszanie, to nie mam wątpliwości, że poradzi sobie z każdym - nawet najtrudniejszym zadaniem. Polecam z całego serca!


W Perlazza Studio nagrywałem dwa albumy i mam nadzieję, że jeszcze nie raz do niego zawitam. Praca z Perłą to (oprócz przyjemności) gwarancja, że żaden gniot nie ujrzy światła dziennego. Perła potrafił wyciągnąć ze mnie jako muzyka wszystko to co najlepsze. Często mówił wprost ,,kto jak kto ale Ty możesz to zrobić lepiej, pokombinuj ". Dzięki takiemu podejściu do pracy materiał wyjściowy daje wielką satysfakcję. Profesjonalizm aż bije z tego gościa i z czystym sumieniem bardzo polecam innym to miejsce.


Perlazza Studio - miejsce magiczne, klimatyczne, halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, taka sytuacja. Do tego zawodowy sprzęt i On - jedyny i niepowtarzalny - Pan Perła - człowiek orkiestra, z sercem na dłoni, otwarta głowa, ogromna wiedza. Wszystko okraszone humorem. Praca z Nim przestaje być pracą, a staje się przyjemnością - ale uwaga - potrafi przeczołgać :) A do tego parzy pysznego Anatola i robi zajebistą zupę czosnkową. Nie zapomnę jej nigdy. Polecam z wielką przyjemnością!


Przed pierwszą sesją wywalił nam perkusistę, męczy o każdy szczegół, używa tylko Dropboxa, marudzi bardziej niż nasz basista, ale dzięki niemu jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Nagraliśmy razem dwie pierwsze płyty. Perła miał także swój udział w dwóch kolejnych albumach. To jak dzisiaj brzmi Two Timer to także po części jego zasługa. Zawsze z radością powracamy w progi Perlazza Studio. Polecamy!


W Perlazza Studio byliśmy już dwukrotnie. Za pierwszym razem ze względu na rozległe portfolio i doświadczenie, za drugim zaś dzięki wspaniałej relacji, jaką nawiązaliśmy z Perłą przy pierwszej wizycie. Zdecydowanie najważniejszym aspektem pracy z Przemkiem jest jego profesjonalizm i przygotowanie. Niejednokrotnie służył nam poradą w krytycznych momentach sesji i oferował ciekawe rozwiązania do problemów, które potrafiły pojawić się znikąd. Jednocześnie nie upierał się, kiedy mieliśmy odmienny punkt widzenia. Ba, nieraz sam potrafił złapać bakcyla eksperymentatora, gdy tylko nadarzała się ku temu okazja. Choć praca w studio to – no właśnie – praca, mieć Przemka za sterami konsolety to sama przyjemność.


Praca z Perłą, to nie tylko doskonała atmosfera, ale również maximum satysfakcji z brzmienia i przede wszystkim nieoceniona pomoc w produkcji oraz zaangażowanie. Miałem wielką przyjemność, nagrać tu naszą ostatnią płytę "Nie mów nikomu" i mam nadzieję, że niebawem znowu się spotkamy.


Mój pierwszy kontakt z profesjonalnym studiem nagraniowym miał miejsce w Perlazza Studio kiedy byłem jeszcze nastolatkiem. Duża wiedza, elastyczność, otwartość i umiejętne prowadzenie sesji przez Perłę sprawiła, że zostałem na dłużej, co zaowocowało nagraniem wspólnie 11 płyt. Polecam Perlazza Studio zarówno tym na początku drogi, jak i doświadczonym grajkom.


U Perły nagrałem płyty z 3 zespołami, w różnych stylach muzycznych i za każdym razem szło jak po maśle. Pamiętam, że eksperymentowaliśmy z nagraniami live na setkę i w sumie każdy myślał, że się nie uda, ale koniec końców te właśnie eksperymenty wyszły najlepiej. Dzięki Perła za otwartą głowę!


Nagrywając w Perlazzie dwie płyty doświadczyliśmy wyjątkowej i zawsze niepowtarzalnej atmosfery pracy w tym studio. Perła pełni dużo większą rolę niż tylko inżynier dźwięku, jest partnerem i często mądrym głosem rozsądku „z zewnątrz”, który prowokuje do krytycznego spojrzenia na materiał i dążenia do jak najlepszych efektów.


Przemek od samego początku naszego kontaktu, gdy zaledwie planowaliśmy nagrania na kolejny rok, dokładnie zebrał informacje o naszych inspiracjach, preferencjach brzmieniowych i ogólnie o nas jako Kapeli. To było dla nas naprawdę duże zaskoczenie, bo zwiastowało ogromne zaangażowanie w przyszłości. Tak też się stało dokładnie rok później - Perła w każdym momencie procesu realizacji materiału służył nam pomocą, podpowiedziami na temat muzyki i brzmienia. Mimo, że nasze własne demówki wydawały nam się "prawie idealne", pod czujnym okiem Przemka okazało się, że finalne numery mogą zabrzmieć jeszcze lepiej, efektowniej i później pojawić się "bez wstydu" w polskich stacjach radiowych obok kapel, które nas inspirują! Bardzo mocno polecamy Perlazza Studio, bo efekt finalny przerósł nasze oczekiwania brzmieniowe, a zaangażowanie Perły i jego doświadczenie były i są dla nas na wagę złota. Jeżeli jesteście młodą kapelą, jak my, pełną obaw co do realizacji swoich nagrań, tego czy nie zostaniecie w środku tego procesu "sami ze sobą" to uderzajcie jak najszybciej do Perlazzy, bo to Człowiek, który naprawdę chce, żebyście zabrzmieli jak najlepiej! :)


Nagraliśmy w Perlazzie dwie płyty, „Dochodzę do siebie” i „Kardiowerter”, każdą przez dwa tygodnie i cóż to były za tygodnie! Wytężona praca od rana do wieczora (z krótką, przyjemną i potrzebną przerwą na obiad!), w atmosferze pełnego profesjonalizmu, przy wsparciu Perły, który zna temat od podszewki, ze wszystkich stron, na wylot. Nie był dla nas „tylko” producentem i realizatorem, ale na te dwa tygodnie (no, trzy, jeśli liczyć jeszcze miksy) stawał się członkiem zespołu, zawsze gotowym zasugerować coś kompozycyjnie (rozbudowywanie harmonii!) czy sprzętowo (ogromny zasób instrumentów, mikrofonów, wzmacniaczy etc.). O profesjonalizmie już wspominałem; dodam jeszcze, że atmosfera nigdy nie zrobiła się nerwowa, w studiu zawsze było przyjemnie, czułem się jak w domu i mile widziany, co bardzo sprzyja kreatywnemu myśleniu. Z czystym sumieniem: polecam. Raz, że zostaje super materiał, a dwa, że fantastyczne wspomnienia.


Profesjonalizm w każdym calu: zaczynając od super lokalu, wystroju, dostępnego sprzętu i wyposażenia, a na najważniejszym - osobie samego Perły - kończąc! :) Z Perłą i jego studio związani jesteśmy od blisko dekady, nagraliśmy wszystkie nasze płyty i każda wizyta w studio to była niesamowita szkoła muzyki, życia. Na każdym etapie mogliśmy (i nadal możemy) liczyć na pełne zaangażowanie Przemka oraz pomoc w trudnych momentach. Ponadto efekt jego pracy powala - niezależnie od źródła dźwięku i sprzętu muzyka brzmi potężnie i bardzo, ale to bardzo pro! Z całego serca polecam współpracę w Perłą w jego Perlazza Studio!


Perła to nieprzeciętny realizator i ciepłem promieniująca osobowość. Wprowadza w stan silnej podjarki i ekscytacji w studio, a jednocześnie ogranicza Twój stres do minimum. Podpowie co zagrać gdy nie masz pewności, wie co nie kąsa, a co dobrze zabrzmi w numerze. Po skończeniu nagrywek, knujesz następną i następną kawkę z Przemkiem :) Czekam na kolejną przygodę w Perlazzie...


Na przestrzeni 13 lat zrealizowaliśmy z Chainsaw 3 albumy w Perlazza Studio. Za każdym razem wynieśliśmy ogrom nowych doświadczeń za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Perła zawsze służył swoim doświadczeniem zarówno realizatorskim jak i gitarowym a także wokalnym. Gdyby przyszło mi jeszcze kiedyś realizować jakiś autorski materiał z pewnością wybrałbym Perlazza Studio.


Perła zna się na muzyce, ma otwarty łeb i potrafi świetnie grać. Poza tym jest cierpliwy i przemiły. No i za dużo nie marudzi, co oprócz umiejętności świetnej realizacji i miksu nagrań jest bardzo cenną cechą producenta muzycznego.


Corruption nagrywał w Perlazza Studio dwa albumy i za każdym razem Przemek był ich świetnym producentem muzycznym! Pomocny, pełny świeżych pomysłów i rozwiązań, pasujących do stylistyki zespołu. Na czas sesji nagraniowej stawał się kolejnym jego ogniwem. Dzięki jego pracy nasz album „Bourbon River Bank” miał nominację do nagrody „Fryderyka”. Dziękuję i polecam z czystym sercem!


W Perlazzie nagraliśmy ślady na naszą debiutancką płytę "Gniew". To były nasze pierwsze doświadczenia ze studiem nagrań, które wspominamy bardzo dobrze. Przemek jest profesjonalistą, znakomicie pracuje z muzykami, a atmosfera w studio jest wręcz domowa. Zaletą Perlazzy jest też świetnie brzmiący live room. Instrumenty brzmią żywo i dynamicznie. Serdecznie polecam!


Perlazza to studio, w którym przede wszystkim cenię czynnik ludzki - Przemek ma duże doświadczenie, rozumie muzyka, a kiedy potrzeba - przypilnuje, doradzi. To wszystko powoduje komfort pracy i pewność, że wszystko będzie cacy.


Nagrałem w Perlazza Studio 9 płyt. Każda z tych sesji wzbogaciła mnie o nowe doświadczenia, umiejętności. Uwielbiam pracować z Przemkiem!. Dziesiątą płytę nagram również tam, licząc na jubileuszową zniżkę :). Profeska! Polecam !

This website is using cookie files. You can find more informations in privacy policy.